Moskwa-Petersburg 9 dni

Moskwa-Petersburg 9 dni22 Jul 14:00 - 30 Jul 17:00 - Tbilisi
Tamada Tour

Route
More info

Moskwa-Petersburg 9 dni

KOSZT: dla grupy 16 osób koszt wyniesie 1160 EUR/os. wycieczka + 1970 PLN/os. przelot, rezerwacja, ubezpieczenie.

TERMIN: 22.07-30.07.2018

Cena zawiera:

- przelot PLL LOT na trasie Warszawa-Moskwa-Petersburg-Warszawa
- zakwaterowanie w hotelach 3* w centrum miasta, w pokojach dwuosobowych z łazienkami,
- śniadania,- przejazdy busikiem oraz metrem
- przejazd szybkim pociągiem (Sapsan) na trasie Moskwa ‒ Petersburg,
- opiekę polskiego, rosyjskojęzycznego pilota‒przewodnika,
- opiekę miejscowych przewodników w trakcie zwiedzania
- transfery lotnisko ‒ hotel ‒ lotnisko,
- bilety wstępów
- zaproszenie na wizę turystyczną
- ubezpieczenie KL, NNW, bagaż

Cena nie zawiera:
- Opłat konsularnych za wizę (możliwość wyrobienia wizy samodzielnie lub poprzez zewnętrzną agencję wizową)
- obiadów i kolacji
- napiwków
- wydatków natury osobistej

Szczegóły:

TAMADA TOUR sp. z o.o., Krzysztof Ciemnołoński, ul. Fiołków 3, 05-540 Zalesie Górne, tel. 792 004 069, biuro@tamada-tour.com.pl, www.tamada-tour.com.pl, www.wschódcentrum.pl. KRS: 0000707203

Program:

1 dzień
Spotkanie na lotnisku w Warszawie. Przelot do Moskwy. Zakwaterowanie w hotelu. Zaznajamianie się z miastem: wycieczka autobusem po najbardziej znanych punktach widokowych, następnie spacer do Parku Gorkiego i „Nienudnego ogrodu”.
2 dzień
Po śniadaniu piesza wycieczka po centrum Moskwy: plac Czerwony, ul. Tverskaya, Liubyanka (była siedziba KGB), Plac Rewolucji, Teatr Wielki. Następnie podziwianie Kremla. Obecność podczas zmiany warty przy grobie nieznanego żołnierza, po czym spacer przez Aleksandrowskij Sad do Cerkwi Chrystusa Zbawiciela oraz do pobliskiej Galerii Malarstwa im. Puszkina prezentującej m.in. dzieła Picassa, Matisse'a, Van Gogh'a oraz awangardy rosyjskiej.
3 dzień
Wycieczka metrem - podziwianie najładniejszych stacji. Następnie wizyta w muzeum historycznym na Placu Czerwonym, Almaznyj Fond oraz w kremlowskiej zbrojowni. Po południu wycieczka statkiem po rzece.
4 dzień
Wizyta w Galerii Trietiakowskiej, w której można podziwiać sztukę najlepszych rosyjskich artystów wielu epok i stylów, od sakralnej do nowoczesnej. Przejazd na plac Tagański, gdzie 70 metrów pod ziemią znajduje się przeciwatomowy bunkier Stalina, w czasie zimnej wojny pełniący funkcję sztabu dowodzenia – zwiedzanie i projekcja filmowa. Wieczorem uroczysta kolacja, a później fakultatywnie clubbing.
5 dzień
Rano transfer na dworzec kolejowy. Przejazd do Petersburga najszybszym pociągiem w Rosji (Sapsan;1000 km w trzy i pół godziny). Transfer do hotelu. Korzystając z białych nocy wieczorny spacer po centrum Petersburga w celu zaznajomienia z miastem. W nocy (ok.1:00) dla chętnych oglądanie podnoszenia mostów.
6 dzień
Od rana zwiedzanie Ermitażu ‒ jednego z najsłynniejszych muzeów świata. Po południu zwiedzanie najważniejszych zabytków Petersburga: Twierdzy Pietropawłowskiej (wraz z soborem św. Piotra i Pawła), krążownika Aurora, domku Piotra I, Placu św. Trójcy, Cerkwi Zmartwychwstania Pańskiego, soboru Smolnego, soboru św. Izaaka.
7 dzień
Przejazd autokarem do Carskiego Sioła – zwiedzanie pałacu położonego wśród wspaniałych parków i ogrodów, zachwycającego bogactwem i wyrafinowaniem architektonicznym. Podziwianie m.in. Bursztynowej Komnaty, Sali Wielkiej, pałacowych mebli i przedmiotów artystycznych. Wieczorem fakultatywne wyjście do teatru lub na balet.
8 dzień
Po śniadaniu przejazd do Peterhofu – dawnej letniej rezydencji Piotra Wielkiego. Peterhof jest nazywany jednym z najpiękniejszych i najbogatszych pałaców całego świata. Dodatkową atrakcję stanowią 144 parkowe fontanny, które zbudowano bez wykorzystania choćby jednej pompy. Później powrót do Petersburga i wycieczka statkiem po Newie.
9 dzień
Transfer na lotnisko. Wylot i przylot do Warszawy.

Zapraszamy!

Program nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.


Past Events

KAC VEGAS w Kartlii i Kachetii: Rtveli 2018

14 Sep 17:00 - 21 Sep 10:00 14 Sep 17:00 - 21 Sep 10:00 - Tbilisi Tbilisi
Tamada Tour Tamada Tour
KAC VEGAS W KARTLII I W KACHETII RTVELI EDITION czyli najlepszy wine & slow food tour pod gruzińskim słońcem! What happens in Kartli and Kakheti stays in Kartli and Kakheti...   More info

Gruzja Armenia 12 dni

21 Sep 04:00 - 02 Oct 07:00 21 Sep 04:00 - 02 Oct 07:00 - Tbilisi Tbilisi
Tamada Tour Tamada Tour
TBILISI GRUZIŃSKA DROGA WOJENNA ANANURI GUDAURI STEPANCMINDA (KAZBEGI) MCCHETA GORI UPLISCICHE KUTAISI BORJOMI ACHALCICHE WARDZIA SIGNAGI TBILISI SADAKHLO SEVAN YEREVAN KHOR VIRAP...   More info

Armenia 8 dni

28 Sep 16:00 - 05 Oct 07:00 28 Sep 16:00 - 05 Oct 07:00 - Tbilisi Tbilisi
Tamada Tour Tamada Tour
Armenia jest najstarszym krajem chrześcijańskim na świecie, chrzest przyjęła w 301 roku n.e. Chlubą Ormian jest także słynny koniak Ararat . Mieszkańcy Armenii twierdzą, że są...   More info


© 2018 Siguez